خدمات ما

پنل خورشیدی

صفحهٔ خورشیدی از مونتاژ سلول‌های خورشیدی بوجود می‌آید. از آنجا که یک صفحهٔ خورشیدی مقدار محدودی انرژی تولید می‌کند، به همین دلیل تأسیسات شامل چند صفحهٔ خورشیدی هستند. صفحه‌های خورشیدی انرژی نورانی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند.

آبگرمکن خورشیدی

دستگاهی است که با جذب انرژی خورشیدی آب مورد نیاز را گرم می‌کند. استفاده از انرژی خورشیدی جهت گرم نمودن آب به جهت رایگان بودن این منبع عظیم انرژی، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

مدیریت انرژی

یکی از مهمترین دقدقه ها پس از تولید انرژی ذخیره سازی و مدیریت مصرف انرژی است. که این مهم توسط راه کار های شرکت کیامهر قابل انجام شده است.

توربین بادی

توربین بادی به توربینی گفته می‌شود که برای تبدیل انرژی جنبشی باد به انرژی مکانیکی به کار می‌رود که توان بادی نام دارد. توربین‌های بادی در دو نوع با محور افقی و با محور عمودی ساخته می‌شوند.

پروژه های کوچک

از سیستم های خورشیدی می توان در کلیه مناطق مسکونی و تجاری استفاده کرد . ولی بیشترین استفاده از این نوع سیستم ها در مناطقی هست که به شبکه برق دسترسی نداشته و یا به دلیل هزینه های بالای احداث برق رسانی امکان پذیر نمی باشد.

هایبرید انرژی

سامانه های هیبریدی تجدیدپذیر، که به عنوان سامانه های ترکیبی نیز شناخته می شوند، از ترکیب چندین منبع انرژی تجدیدپذیر در قالب یک واحد، جهت تأمین انرژی الکتریکی مورد نیاز یک منطقه استفاده می گردد. هدف از پروژه مذکور، تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز داخل ساختمان می باشد.